środa, 18 marzec 2015 07:21

Leczenie mikroskopowe

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Mikroskop zabiegowy daje ogromne powiększenie i pozwala na pracę z bardzo dużą precyzją, której lekarz nie może osiągnać pracując bez mikroskopu. Stomatologię można podzielić na dwa okresy, starszą przed stosowaniem mikroskopu, obarczoną znacznym ryzykiem powikłań i niepowodzeń oraz nowszą, precyzyjna, przewidywalną, doskonałą. 

Mikroskop to tak naprawdę dodatkowa para oczu, która podpowiada lekarzowi w trakcie zabiegu na co powinien zwrócić uwagę. Umożliwia wielokrotne powiększenie obszaru robocze.

W stomatologii zachowawczej wykorzystywany w trakcie opracowywania ubytków (próchnicy) oraz w trakcie skomplikowanego leczenia kanałowego. Wykalifikowany personel może jednak używać go do wszystkich zabiegów, w liczając to usuwanie kamienia, szlifowanie protetyczne, czy też zabiegi chirurgiczne.

Wyświetlony 103594 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 kwiecień 2021 15:59

O mnie

Specjalista Protetyki z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuję leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Specjalizuję się w leczeniu protetycznym i stomatologii estetycznej. Moje motto to uśmiech szyty na miarę!

Zapraszam          

Ważne

17 kwiecień 2021
17 kwiecień 2020