Implanty

Uzupełnianie braków zębowych za pomocą wszczepów tytanowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Protetyka

Uzupełnienie wszystkich brakujących zębów oraz odpowiednia rekonstrukcja zniszczonych zębów jest możliwa dzięki co raz nowszym technologiom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stomatologia

Usunięcie próchnicy oraz wyleczenie stanów zapalnych jest konieczne aby zachować zęby przez resztę życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Protetyka & Stomatologia

Specjalistyczne leczenie stomatologiczne. Rehabilitacja protetyczna braków zębowych.

Gdzie pracuję

dentiluxlogo.png

Sosnowiec

Kaliska 27
Tel. 32 266 73 44 

dentilux.pl

astralogo.png

Katowice

aleja Rozdzieńskiego 88A
Tel. 600 600 615

astra-dent.pl

LECZENIE STOMATOLOGICZNE

stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, profilaktyka i higiena

Protetyka

Leczenie polega na uzupełnieniu braków zębowych (pojedyńczych zębów lub bezzębia) oraz odtworzeniu prawidłowej funkcji żucia, mowy, estetyki oraz zabezpieczeniu pozostałych zębów przed zniszczeniem.
Do dyspozycji mamy protezy ruchome, protezy stałe jak również implanty zębowe.

Chirurgia stomatologiczna

Usunięcie zęba to ostateczność w dzisiejszych czasach. Jednak w pewnych sytuacjach gdy nie ma innej możliwości leczenia dzięki odpowiednim znieczuleniom taki zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Periodontologia

Choroby dziąseł mogą prowadzić do paradontozy, choroby która niszczy kość i powoduje utratę znacznej liczby zębów. Dzięki odpowiednim zabiegom leczniczym możemy spowolnić postęp choroby i wydłużyć żywotność zębów o dodatkowe lata.

Implantologia

Uzupełnienie brakujących zębów za pomocą tytanowych wszczepów stomatologicznych. Alternatywa dla szlifowania zębów. Za pomocą implantów możemy odtworzyć pojedynczy ząb lub kilka za pomocą mostu protetycznego.
W bezzębiu implanty moga posłużyć do umocowania protezy.

Wybielanie zębów

Zabieg z zakresu stomatologii estetycznej.
Dzięki niemu przywrócimy blask i biały kolor zębom. Jest on w większości przypadków bardzo bezpieczny. Efekt uzyskiwany jest natychmiastowo.

Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech odgrywa znacząca rolę w dzisiejszych czasach. Jest oznaką zdrowia i statusu społecznego.
Do dyspozycji mamy różne zabiegi, minimalnie inwazyjne np. bonding, czy też protetyczne np. licówki, korony.

Leczenie kanałowe

Endodoncja zajmuje się leczeniem zębów martwych lub będących w stanie zapalnym z powodu próchnicy lub uraz zęba. Zabieg wykonany w znieczuleniu komputerowym jest całkowicie bezbolesny. Dzięki leczeniu pod mikroskopem wyleczony ząb ma szansę pozostać w jamie ustnej do końca życia.

Diagnostyka

Dokładna diagnoza to podstawa dobrego leczenia. Aby skutecznie wyleczyć próchnicę oraz inne stany zapalne wykonujemy zdjęcia rentgenowskie, kierujemy na tomografie komputerową oraz rezonans magnetyczny.

Profilaktyka

Zachowanie wszystkich zębów do starości to podstawa nowoczesnej stomatologii. Usunięcie próchnicy oraz zabiegi higienizacyjne co 6 miesięcy umożliwią zachowanie zębów na wiele lat w nienaruszonym stanie.

Zadowoleni pacjenci

Opinie pacjentów o leczeniu!

“Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wykonanej pracy. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog!”

- Agnieszka P. -

“Gorąco polecam. Dziękuję za fachową pomoc. Pan doktor potrafi perfekcyjnie dopasować nowy uśmiech. Czuje się niesamowicie, jeszcze raz dziękuję.”

- Andrzej K. -

Portfolio

Portfolio/1pexels-c-technical-6528862_1617642123.jpg

Leczenie kanałowe

Protezy stałe
Portfolio/1pexels-jonathan-borba-4687905_1617641920.jpg

Implanty zębowe

Protezy ruchome
Portfolio/complete-dentures01_1617640980.jpg

Proteza akrylowa górna

Protezy ruchome
Portfolio/proteza_dolna_zatrzaskowa_1617640636.jpg

Proteza szkieletowa dolna zatrzaskowa

Protezy ruchome

Umów się na wizytę

W celu ustalenia wizyty proszę o kontakt telefoniczny z rejestracją danego gabinetu.

Artykuły

 • Przygotowanie do zabiegu usunięcia zęba
  Przygotowanie do zabiegu usunięcia zęba Zabieg usunięcia zęba standardowo wykonywany jest w zieczuleniu miejscowym. Środki znieczulające są bezpieczne, jednakże przyjmowane leki mogą wpływać na ich działanie. Ogólny stan zdrowia może mieć wpływ na gojenie ran. 
  Napisano środa, 18 marzec 2015 07:26
 • Leczenie protetyczne
  Leczenie protetyczne Leczenie polega na uzupełnieniu braków zębowych (jednego zęba, większej ilości lub bezzębia) oraz odtworzeniu prawidłowej funkcji żucia, mowy, estetyki oraz zabezpieczeniu pozostałych zębów przed zniszczeniem oraz dalszą ich utratą. 
  Napisano środa, 18 marzec 2015 07:23
 • Leczenie mikroskopowe
  Leczenie mikroskopowe Mikroskop zabiegowy daje ogromne powiększenie i pozwala na pracę z bardzo dużą precyzją, której lekarz nie może osiągnać pracując bez mikroskopu. Stomatologię można podzielić na dwa okresy, starszą przed stosowaniem mikroskopu, obarczoną znacznym ryzykiem powikłań i niepowodzeń oraz nowszą, precyzyjna, przewidywalną, doskonałą. 
  Napisano środa, 18 marzec 2015 07:21

O mnie

Specjalista Protetyki z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuję leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Specjalizuję się w leczeniu protetycznym i stomatologii estetycznej. Moje motto to uśmiech szyty na miarę!

Zapraszam          

Ważne

17 kwiecień 2021
17 kwiecień 2020